У місті Слов’янськ Донецької області за підтримки GIZ та Люксембурзького Червоного Хреста відновлено роботу та будівлю дитячого відділення обласної клінічної психіатричної лікарні. Будівля була пошкоджена під час бойових дій на сході України.

Відновлення дитячого відділення психіатричної лікарні м. Слов’янська /Children's department of the psychiatric hospital in Sloviansk works again

За підтримки GIZ Ukraine та Croix-Rouge luxembourgeoise було відновлено роботу дитячого відділення психіатричної лікарні м. Слов’янська, яке було пошкоджене під час бойових дій на сході України.Mit Unterstützung der GIZ Ukraine und Croix-Rouge luxembourgeoise arbeitet die Kinderabteilung der psychiatrischen Klinik in Slowjansk wieder, nachdem sie durch die Kämpfe in der Ostukraine beschädigt wurde.With the support of GIZ Ukraine and Croix-Rouge luxembourgeoise the children's department of the psychiatric hospital in Slowiansk works again, after being damaged during the conflict in Eastern Ukraine.

Опубліковано GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine Середа, 29 травня 2019 р.

 

На сьогодні відділення обслуговує всю підконтрольну Україні територію Донецької області.

Загалом на сході України за підтримки GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини, відновлено та модернізовано приміщення у 17 медичних закладах, серед яких 9 лікарень, які надають послуги для 200 000 осіб, серед яких 9 000 – це внутрішньо переміщені особи.

Крім того, 37 медичних установ забезпечено новим обладнанням, зокрема приладами для ультразвукового обстеження та обладнанням для операційних залів.

Нагадаємо, що 13 червня 2019 року було відкрито пологове відділення Первомайської центральної районної лікарні після проведення капітального ремонту.