1 лютого в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітали представники посольства Німеччини та німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, одним з напрямків роботи якого є співпраця з Державною службою надзвичайних ситуацій України.

В рамках проекту GIZ «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» інститут отримав комплект сучасного аварійно-рятувального обладнання та спорядження, яке буде застосовуватися під час навчань із ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, та допоможе вихованцям інституту скоротити час надання допомоги та зробить їх роботу більш ефективною.

У заході взяли участь відповідальний за економічну співпрацю у посольстві Німеччини в Києві Тобіас Шрадер, в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко, директор проекту «Ініціативи інфраструктурної програми для України» Уве Штумпф та керівник проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Крістіан Пошманн.

«Те, що ви бачите за нами – це дуже вражаюча демонстрація того, як використовується обладнання для порятунку людей, які потрапили у ДТП. Ми тісно співпрацюємо з навчальними закладами, тому що саме там навчаються та тренуються майбутні українські рятівники, то дуже важливо, щоб вони проходили навчання на сучасному обладнанні», – зазначив Крістіан Пошманн.

Після офіційної церемонії, курсанти інституту продемонстрували в роботі передане обладнання: гідравлічні розтискачі та насосні станції, домкрати, пневматичну подушку тощо.