Місцеві активісти зі сходу України отримали 23 швейні машинки та матеріали для виробництва захисних масок для місцевого населення.

Минулого місяця GIZ передали 23 швейні машинки активістам сходу України, для виробництва захисних масок. Разом із машинками вони отримали також ще майже 6 000 метрів тканини та 30 000 метрів еластичного шнура. Завдяки отриманим матеріалам буде пошито 50 000 масок до кінця року.

Мешканці селищ Курдюмівка, Озарянівка, Бахмутівка, Кліщіївка, Троїцьке, Райгородське, міста Попасна та інших населених пунктів сходу зможуть користуватися цими масками, відвідувати необхідні установи та заклади (за потреби) та почуватися в безпеці.

«В нас немає аптеки. Можливість створити захисну маску власноруч — це величезна підтримка для нашого селища», розповідає Світлана Черниш, активістка селища Герасимівка що на Луганщині.

Після виробництва завданої кількості масок, швейні машинки передадуть у 13 державних та недержавних установ, щоб вони й надалі слугували на користь населення регіону ще багато років.

«Ще одним позитивним ефектом є згуртованість місцевого населення для виробництва захисних масок», додає Галина Гребенюк, активістка з села Артема (Луганська область)

До прикладу, 1 машинка залишиться у Бахмутівській сільраді, Свято-Покровська парафія Донецької єпархії УПЦ у селищі Катеринівка отримають 3 швейні машинки, а  НДО “Катеринівська” (Луганська область) отримають 5.

 Це, власне, та стала підтримка, яку мають на меті усі наші проєкти.