18 квітня у Дніпрі ще майже десять міст та селищ Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей за підтримки GIZ отримали мобільні кейси для надання адміністративних, соціальних та правових послуг. Мешканці більш ніж 50 міст на сході України користуються такими кейсами.

Мобільні кейсі необхідні для того, щоб мешканці віддалених районів, люди з інвалідністю та люди похилого віку мали можливість отримати необхідні послуги, не відвідуючи установи, які ці послуги надають.

Зокрема, мобільні кейси отримали: Харків, Балаклія, Барвінкове, Чугуїв, Гуляйполе, Запоріжжя, Павлоград, Кривий Ріг, Дніпро.

«Мобільні кейси для нас – це ще один крок назустріч людям. Ці кейси запрацюють у віддалених куточка області – селищах та селах – і допоможуть у вирішенні чиєїсь складної життєвої ситуації. Такі помічники у роботі не лише допомагають простим громадянам, а і надихають самих фахівців: зробити ще більше, ще краще, ще доступніше», – відзначила директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області Людмила Яцуба.

Загалом за останній рік українським містам було передано більше сорока таких кейсів.