Коли Юлія вперше прийшла на збори молоді у “Простір дружній до дитини”, вона була боязкою й замкненою в собі дівчиною. Вона відмовлялася від допомоги психолога, дуже важко йшла на контакт.
На одній з таких зустрічей учасників зборів попросили асоціювати себе з будь-яким овочем або фруктом.
«Я – броколі, тому що ніхто її не любить», − відповіла Юля, й одразу відчувся сум за дівчину та бідний овоч.
З цим настроєм Юлія продовжила відвідувати збори. Завжди сама, рідко посміхаючись та у глибокій депресії.
З часом, після кожної такої зустрічі в дівчині почали відбуватися зміни. Постійна психологічна підтримка та дружнє, креативне оточення змусили дівчину відкритися та соціалізуватися.


Вона стала більш впевненою у собі й вмотивованою на змінення світу навколо неї.
Зараз у неї дуже активна позиція, вона бере участь у низці заходів як волонтер. Нещодавно Юля працювала волонтером під час фестивалю «Коло друзів».
На останніх зборах групи, коли Юлю запитали по її асоціацію, вона відповіла, що все одно відчуває себе як броколі, але в іншому більш позитивному сенсі.
«Я все ще асоціюю себе з броколі, але по-іншому – вона корисна й робить людей сильнішими».

Стаціонарні та мобільні простори формату “Простір дружній до дитини” у 3 містах Запорізької області були створені за підтримки GIZ задля надання психологічної допомоги індивідуально та у групах дітям, підліткам та літнім людям. Основною метою проекту було створення площадки з дружньою атмосферою, взаємоповагою до ближнього й організувати роботу з використанням технік арт-терапії, поведінкової психології та неформальної освіти.