Розпочався важливий етап в реалізації проєкту з поліпшення надання соціальних послуг у трьох областях України (Дніпропетровська, Запорізька, Харківська). 

На цьому етапі проводиться глибинний аналіз сфери надання соціальних послуг в регіоні, із залученням різних фокус груп (які складаються як з отримувачів, так і надавачів соціальних послуг), задля визначення шляхів підвищення якості надання цих послуг.

Чугуївська міська рада. Робоча група за обговоренням стратегій поліпшення сфери соціальних послуг.

Результатом реалізації цього етапу повинна стати розробка проєкту 

“Стратегії розвитку системи соціальних послуг для кожної з партнерських громад".

     Перелік громад партнерів проєкту.

Таким чином, до прикладу, в Чугуївській міській громаді, разом з членами робочої групи з питань удосконалення соціального обслуговування населення, реалізацію запланованих проєктом заходів 13 січня розпочав консультант проєкту Володимир Бульба. Проводяться глибинні інтерв’ю з представниками соціальних служб району, організовано онлайн опитування мешканців громади через інтернет-портал «Чугуїв Соціальний та через сайти громадських організацій міста.

Важливе місце відведено залученню громадськості, зустрічам з лідерами та активістами громадських організацій соціального спрямування.

Цю ініціативу впроваджує наш партнер ГО «Інститут соціальної політики регіону» в Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.