Днями у Вільногірську Дніпропетровської області після ремонту відкрито Центр надання адміністративних послуг. ЦНАП було відремонтовано та обладнано за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини.

GIZ співпрацює з Центром з 2017 року. Протягом трьох років для співробітників ЦНАПу було організовано та проведено низку тренінгів з покращення якості надання адміністративних послуг, ефективної комунікації, юридичних питань та ін., освітніх подорожей та семінарів. Заклад було обладнано сучасною технікою та забезпечено мобільним кейсом, який дозволяє мешканцям віддалених районів, людям з інвалідністю та людям похилого віку отримувати необхідні послуги, не відвідуючи установи, які ці послуги надають.

Під час ремонтних робіт було утеплено фасад ЦНАПу, замінено дах, відремонтовані внутрішні приміщення, оновлено вентиляцію та змонтовано систему рекуперації повітря. Все це дозволило зробити будівлю більш енергоефективною та покращити умови праці та отримання послуг для співробітників та відвідувачів центру, організувати надання послуг у найкоротший строк та запровадити новий підхід до прийому заявників – у відкритому приміщенні замість кабінетно-коридорної системи.

У церемонії відкриття взяли участь міський голова Вільногірська Володимир Василенко, керівник проекту GIZ «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням ВПО» Бербель Швайгер, менеджер та координатор проекту Олег Флітер та Сергій Бандура.