13 червня 2019 року було відкрито пологове відділення Первомайської центральної районної лікарні після проведення капітального ремонту. Ремонт будівлі було здійснено за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини у співпраці з Первомайською міською радою.

КНП “Первомайська центральна районна лікарня” – єдиний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги у місті та в районі. Лише за минулий рік кількість людей, яким було надано медичні послуги, становить понад 200 000 осіб.

Завдяки проведенню ремонтних робіт в приміщеннях стаціонару умови перебування в палатах індивідуального та сімейного типу стали значно комфортнішими. Німецька сторона забезпечила відділення новими меблями, медичним обладнанням, а також було облаштоване приміщення пральні. Крім того, GIZ надало підтримку в розробці стратегії розвитку Первомайської центральної районної лікарні. Медичний персонал взяв участь в серії тренінгів з розвитку комунікативних навичок і стресостійкості.

«Місто має незавантажену інфраструктуру, яка здатна прийняти внутрішньо переміщених осіб, але вона має дуже зношений стан. Проекти GIZ підвищили здатність соціальних закладів міста щодо обслуговування та інтеграції переселенців. Пологове відділення центральної районної лікарні є одним з таких прикладів», – відзначив міський голова Микола Бакшеєв.