НАША ІСТОРІЯ ТА РОБОТА

У 2015 році за дорученням Федерального Уряду Німеччини з метою подолання кризи у східній Україні створено ІІПУ – Ініціативи інфраструктурної програми для України. Ця Програма охоплює різні проекти, які виконуються Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у співпраці з місцевими та міжнародними партнерами.

Внаслідок кризи на cході країни багатьом людям довелося залишити свої домівки. Наразі в Україні зареєстровано приблизно 1 500 000 внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Понад 300 000 з них оселилися у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Це великий виклик для приймаючих громад, адже вони не завжди мають спроможність забезпечити необхідними послугами не тільки ВПО, а й місцеве населення.

6.5
осіб користуються результатами нашої роботи
40
дітей користуються кращими умовами отримання освіти
25
на стільки зменшилась смертність в результаті пожеж
3.5
осіб отримують кращі муніципальні послуги

GIZ підтримує громади, де допомога найбільш необхідна. Заходи в рамках ІІПУ впроваджуються у наступних напрямах: муніципальні послуги, освіта, охорона здоров’я, інтеграція, громадянське суспільство та управління надзвичайними ситуаціями.

Особлива увага приділяється Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областям; також різні заходи проводяться на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей. ІІПУ співпрацюють із партнерами з державних установ, представниками підприємств комунально-побутового господарства, громадянських організацій, університетів та спілок задля створення  перспектив для розвитку громад для місцевого населення і переселенців.