4 грудня 2020 року Дніпровська Академія неперервної освіти в співпраці з Громадянською службою миру GIZ запрошув до участі в онлайн конференції щодо можливостей Миротворчої освіти для підтримки впровадження Реформи «Нова Українська Школа» (НУШ). Метою конференції був дослідити що, чому та як поєднує підходи миротворчої освіти з НУШ.

Ми раді нарешті поділитися з Вами публікацією, яка була створена за підсумками конференції «Teach Peace! Миротворча освіта для Нової Української Школи».

Ця збірка статей є спробою розкрити досить новий «парасольковий» термін – миротворча освіта. У збірці представлено статі фахівців-практиків у сфері медіації, ненасильницького спілкування, соціально-емоційного та етичного навчання, відновних практик, освіти з демократичного громадянства та прав людини, творчих методів трансформації конфліктів. Публікація прослідковує зв’язок миротворчої освіти з реформою «Нова українська школа» та акцентує увагу на можливостях залучення досвіду миротворчої освіти для реалізації освітньої реформи в Україні. Публікація має стати помічником учителя/вчительки в щоденній роботі. До неї можна буде звернутися, щоб краще зрозуміти різні підходи миротворчої освіти, знайти приклади вправ та надихнутися різноманітним досвідом, який вже втілюється в Україні. Видання здійснено Комунальним закладом вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради в рамках співпраці, що фінансується німецьким урядом через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проєкту Громадянська служба миру.

Teach Peace! Миротворча освіта для Нової Української Школи. Збірка статей [UKR] [EN]